Hračky LAMAZE

Hračky Lamaze jsou navrženy s důrazem na rozvoj smyslů a jemné motoriky u dětí od narození až po první roky života.

Naše hračky jsou více než jen zábavné hračky – jsou nástrojem pro vývoj a učení. Každá hračka je pečlivě navržena tak, aby stimulovala zrak, hmat a sluch dítěte, pomáhající jim lépe vnímat a porozumět světu kolem sebe.

 

S důrazem na bezpečnost vašich dětí jsou naše hračky vyrobeny z nezávadných materiálů a splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy. Tím získáváte klid s vědomím, že vaše dítě je v bezpečí a zároveň se baví a učí.

 

Prohlédněte si naši širokou nabídku hraček Lamaze, které přinášejí nejen radost, ale také podporují vývoj a růst vašich nejmenších. Vytvořte pro své děti nezapomenutelné chvíle objevování a učení s hračkami Lamaze.

Podkategorie

 • Hračky 0m+

  Hračky pro novorozence

  Hračky Lamaze jsou navrženy s láskou a péčí, aby podněcovaly smysly a rozvoj vašeho miminka od prvních okamžiků života.

   

  Nabídka hraček pro novorozence od Lamaze zahrnuje hračky na zavěšení, které jsou ideální pro postýlku nebo kočárek a poskytují vizuální a hmatovou stimulaci. Měkké hračky s různými texturami pomáhají rozvíjet hmat a taktické dovednosti. Hračky s zvuky a hudbou pak podporují rozvoj sluchových smyslů a emocionálního spojení. Bezpečnost vašeho dítěte je naším hlavním zájmem. Lamaze rozumí vývoji dětských smyslů. Naše hračky se vyznačují kontrastními barvami, různými texturami a zvuky, které pomáhají stimulovat zrak, hmat a sluch dítěte. Učení a objevování začíná od narození. Hračky Lamaze podporují rozvoj jemné motoriky, koordinace a kognitivních dovedností vašeho dítěte. 

   

  Vyberte si hračky Lamaze pro vašeho novorozence a dejte jim dar v podobě zábavy a vzdělání od samého začátku. S našimi hračkami se váš malý andílek bude cítit v bezpečí a bude mít možnost objevovat svět s radostí.

 • Hračky 6m+

  Hračky od půl roku

  Kategorie hraček od půl roku, kde můžete objevovat perfektní hračky pro vaše malé objevitele, kteří začínají zkoumat svět kolem sebe. Hračky Lamaze jsou zde, aby podpořily jejich růst a zábavu na každém kroku.

   

  Proč vybrat hračky Lamaze pro děti od 6 měsíců? Bezpečnost je naší prioritou. Všechny hračky Lamaze jsou pečlivě vyrobeny z nezávadných materiálů, aby vyhovovaly nárokům i těch nejmenších dětí. Hračky Lamaze jsou navrženy tak, aby podporovaly vývoj dítěte od 6 měsíců věku. Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci a začínající dovednosti. Hračky Lamaze nabízejí hravý zážitek s šustícími látkami, zrcátky a zvukovými efekty, což zaručuje, že vaše dítě se bude bavit a učit současně. Naše nabídka hraček pro děti od 6 měsíců od Lamaze zahrnuje interaktivní hračky, které pomáhají dětem rozvíjet motorické dovednosti a zkoumat svět kolem sebe. Hračky s zvuky a hudbou poskytují zábavu a podporují sluchové smysly.

   

  S hračkami Lamaze pro děti od 6 měsíců můžete společně trávit čas a tvořit nezapomenutelné zážitky. Podpořte radost ze základního objevování světa vašeho dítěte. S našimi hračkami se budou smát, učit a růst každý den.

 • Hračky 9m+

  Hračky pro děti od 9 měsíců

  Vstupte do naší nabídky hraček Lamaze od 9 měsíců a objevte fascinující svět hraček, které jsou navrženy speciálně pro vaše malé objevitele ve věku 9 měsíců a více. Hračky Lamaze zde přicházejí s cílem podpořit další etapu růstu a vývoje vašich dětí.

   

  Hračky Lamaze jsou vyvinuty s ohledem na potřeby dětí v tomto věku, což znamená, že pomáhají rozvíjet dovednosti, jako je jemná motorika, koordinace a začínající pochopení prostoru. Kromě toho jsou naše hračky plné výrazných barev, různých textur a zvuků, které pomáhají stimulovat smysly dítěte a podporují jeho zvídavost a interakci se světem okolo něj. Hračky Lamaze zároveň nabízejí hravou zábavu s různými efekty, jako jsou šustící látky, zrcátka a zvukové prvky. To zaručuje, že vaše dítě se nejen bude bavit, ale bude i nadále aktivně rozvíjet své dovednosti.

   

  S hračkami Lamaze pro děti od 9 měsíců můžete prožít spoustu zábavy a vytvořit nezapomenutelné chvíle. Podpořte radost z objevování světa vašeho dítěte a dejte mu nejlepší nástroje pro jeho rozvoj. S našimi hračkami budou vaše děti smát, učit se a růst každý den.

 • Hračky 12m+

  Hračky Lamaze pro děti ve věku 12 měsíců: Otevření brány k rozvoji

  Kategorie hraček Lamaze pro děti ve věku 12 měsíců přináší kouzlo do prvního roku vašeho dítěte. Lamaze si zakládá na zábavě spojené s učením, a naše hračky jsou pečlivě navrženy tak, aby rozvíjely smysly a dovednosti vašich nejmenších. Najdete zde výběr hraček, které podporují smyslový rozvoj, jemnou motoriku a kognitivní schopnosti vašeho dítěte. Od interaktivních plyšových hraček po hračky pro vodu, naše Lamaze hračky jsou bezpečné a zábavné. Dejte svému dítěti ty nejlepší nástroje pro objevování a učení s Lamaze hračkami pro děti ve věku 12 měsíců.

Aktivní filtry