LAMAZE - HUDEBNÍ HOUSENKA
search
  • LAMAZE - HUDEBNÍ HOUSENKA
  • LAMAZE - HUDEBNÍ HOUSENKA
  • LAMAZE - HUDEBNÍ HOUSENKA
  • LAMAZE - HUDEBNÍ HOUSENKA

LAMAZE - HUDEBNÍ HOUSENKA

549,00 Kč

Pestrobarevná Hudební housenka Lamaze vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu.

Počet
NA OBJEDNÁVKU - doručení 3-7 dní

Pestrobarevná Hudební housenka Lamaze vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude vaše dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej.

Metr na spodní straně housenky umožňuje měřit délku dítěte do 60cm. Později, až začne dítě poznávat svět pomocí ručiček, objeví pískátka, hmatky, rolničky i šustítka ukrytá v jednotlivých článcích housenky. Pestrobarevné vzory napomáhají rozvíjení zraku. Charakteristický tvar očí housenky využívající efektu upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.  Po zmáčknutí hlavy housenky se přehraje příjemná melodie.

U všech hraček Lamaze, které se mohou dostat do úst není použito PVC.

 

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na to, pro jakou věkovou kategorii jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963-96, neobsahuje BPA a ftaláty.

 

 

Lamaze
27107A