LAMAZE - PANENKA EMILKA
search
  • LAMAZE - PANENKA EMILKA
  • LAMAZE - PANENKA EMILKA
  • LAMAZE - PANENKA EMILKA
  • LAMAZE - PANENKA EMILKA
  • LAMAZE - PANENKA EMILKA

LAMAZE - PANENKA EMILKA

429,00 Kč

Prozkoumejte dobrodružný svět s panenkou Emilkou od Lamaze! Tato zábavná hračka nabízí plno barev, textur a podnětů pro vaše dítě, podporuje jemnou motoriku, zrak a hmat. Panenka Emilka je skvělým průvodcem pro dětské objevování od samých počátků.

Počet
NA OBJEDNÁVKU - doručení 3-7 dní

Lamaze - Panenka Emilka je neodolatelná hračka pro vaše dítě. S měkkým tělem podporuje hmatovou stimulaci a nabízí bezpočet zábavných možností pro smyslový rozvoj.

Panenka Emilka je vybavena šustícími šaty a chrastící kytičkou, které zaujmou vaše dítě a povzbudí jeho smysly.

Je to ideální první panenka pro novorozence, která podporuje klíčové fáze jejich smyslového rozvoje. Snadno se přichytí ke kočárku díky pevnému klipu, což zaručuje zábavu a učení v pohybu.

Tato hračka kombinuje různé textury a barvy pro stimulaci zraku, hmatu a motoriky. Vydává zvuky při zatřesení a má šustící detaily, jako jsou nožičky a lem sukýnky, což rozvíjí sluch a dotyk.

S charakteristickými tvary očí panenky se podněcuje dětská pozornost a koncentrace. Navržena odborníky na dětský rozvoj, splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy, včetně testů dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, a neobsahuje BPA a ftaláty. Vhodné od narození.

Lamaze
27026A