LAMAZE - ŠTĚKAJÍCÍ ŠTĚNĚ
search
  • LAMAZE - ŠTĚKAJÍCÍ ŠTĚNĚ
  • LAMAZE - ŠTĚKAJÍCÍ ŠTĚNĚ
  • LAMAZE - ŠTĚKAJÍCÍ ŠTĚNĚ

LAMAZE - ŠTĚKAJÍCÍ ŠTĚNĚ

399,00 Kč

Štěkající štěně od Lamaze je interaktivní hračka pro vaše dítě. S přátelským vzezřením a poutavými zvuky štěkotu poskytuje nejen zábavu, ale i podněcuje jemnou motoriku a sluchové smysly vašeho malého objevitele. S různými texturami a barvami podporuje hmat a zrakovou stimulaci, zatímco jeho přitažlivý design upoutá pozornost a podnítí dětskou zvídavost. Hračka je navržena tak, aby podporovala dětský rozvoj a je vhodná pro nejmenší od narození.

Počet
NA OBJEDNÁVKU - doručení 3-7 dní

Štěkající štěně od Lamaze je interaktivní hračka navržená pro rozvoj dětských smyslů.

Tato hračka je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které podporují vizuální vnímání, hmatové schopnosti a motoriku. Po zatřesení vydává důležité zvuky pro rozvoj sluchu a při zmáčknutí kosti nebo oušek šustí. Při stisknutí čumáčku vydává realistické zvuky štěkání, které baví a zaujmou vaše dítě. Díky závěsnému klipu lze tuto hračku jednoduše připevnit na kočárek, postýlku, autosedačku nebo nákupní vozík.

Hračka splňuje evropské normy EN-71 a americkou normu ASTM F963, je bez obsahu BPA a ftalátů a dodává se s třemi plochými LR 44 bateriemi. Je vhodná pro děti od narození.

Lamaze
27023

Specifické reference

ean13
796714270234