Všetečná chobotnice modrá
search
  • Všetečná chobotnice modrá
  • Všetečná chobotnice modrá
  • Všetečná chobotnice modrá
  • Všetečná chobotnice modrá
  • Všetečná chobotnice modrá

Všetečná chobotnice modrá

549,00 Kč

Lamaze - Všetečná chobotnice je interaktivní hračka plná objevů a výzev pro dětskou zvídavost. S různými texturami, zvuky a barvami podporuje smyslové vnímání a jemnou motoriku dětí. Vhodná pro děti od narození, její pestrost a vývojové benefity ji dělají ideální pro každou etapu dětského vývoje.

Počet
NA OBJEDNÁVKU - doručení 3-7 dní

Chobotnice plná zábavy a vývoje! Tato všetečná hračka Lamaze je více než jen barevným měsícem na dětském obzoru. Její různě texturované chapadla nejen, že šustí při doteku, ale každé z nich má svou vlastní speciální funkci, která podněcuje smysly a rozvoj dětské motoriky.

Propracované kontrastní vzory na spodní části chobotnice jsou ideální pro rozvoj dítětova zraku v raných fázích vývoje. Charakteristický tvar očí na jejím hlavičkovém uzlu upoutává pozornost dítěte a podporuje jeho schopnost soustředění se.

Nejenže se vaše dítě bude bavit hrou "na jukanou" s malým zrcátkem, ale najde tu i kousátko ve tvaru mořského koníka, které je ideální pro úlevu od bolestivých dásní během prořezávání zoubků. A co mořská hvězdička? Ta vám při otáčení vykouzlí příjemný řachtavý zvuk!

Návrh hraček Lamaze se opírá o hluboké znalosti odborníků na dětský vývoj. Každá část této chobotnice je koncipována tak, aby podněcovala a stimulovala dětský vývoj. Důkladné testování dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963 garantuje bezpečnost bez BPA a ftalátů.

Pro děti od šesti měsíců je tato chobotnice zábavným společníkem, který zároveň podporuje důležitý vývoj jejich smyslů a motoriky.

Lamaze
27206A